Какво е общото между серийните убийци, които умъртвяват жертвите си и после правят секс с техните трупове, между "вълците от Уол Стрийт" и "змиите в костюми", които са успешни, чаровни и уважавани, но съсипват съдбите на хиляди, или пък тези, които уж не правят нищо лошо, но неусетно превръщат живота на околните в ад?
Общото е психопатията.
Нови продукти
-
Миома на матката
Цена: €17.90 35.01 лв. -
Изборът
Цена: €12.78 25.00 лв. -
Последният ловец на делфини (твърди корици)
Цена: €16.00 31.29 лв.